Tiek žinių: M.A.M.A. | Skiepai Šalčininkuose | Laivo Suece saga | Koncertas Barselonoje

  Peržiūros 23,307

LaisvėsTV

Prieš 17 dienų

Šį pirmadienį (kovo 29 dieną) „Tiek žinių“ vedėja Irma pasakoja apie M.A.M.A. apdovanojimų pasiutpolkę, skiepų skandalą Šalčininkuose, laivo Sueco kanale istoriją ir didelį koncertą Ispanijoje.
0:00 Tiek žinių
0:25 M.A.M.A., ką tu darai?
2:49 Skiepų skandalas Šalčininkuose
4:08 Sueco įstrigėlis laisvas!
5:30 Koncertas Barselonoje
6:59 BLIC naujienos
💡„Laisvės TV” idėją palaiko „Hostinger”.
Išlaisvink savo idėjas internete: www.hostinger.lt/laisvestv
3-2-online!
Su Jumis mes galime daugiau!
Skirkite savo 1,2% VšĮ „Laisvės TV“: remiu.laisves.tv
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #TiekŽinių
Laidoje naudojamų vaizdų šaltiniai:
LRT:
- www.lrt.lt/naujienos/veidai/14/1374220/auksiniu-scenos-kryziu-apdovanojimuose-spindejo-teatro-pasaulio-zvaigzdes
- bityl.co/6AkX
15min:
- lttown.info/baby/uIafdd2oksuLjqI/vaizdo-ra-as
Hélder Palma
- lttown.info/baby/2KSgZ814uLBko2s/vaizdo-ra-as
Attaqa Arabic:
- lttown.info/baby/mZqHYdqcmMVmbp4/vaizdo-ra-as
Al Jazeera:
- lttown.info/baby/2n2cZZxtmKyEmXw/vaizdo-ra-as
Sky News:
- lttown.info/baby/qHlhk7OqzdaZmqo/vaizdo-ra-as
France 24 English
- lttown.info/baby/l3KCq5iXuK-cg54/vaizdo-ra-as
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTtown SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Rationalis
Rationalis Prieš 13 dienų
Ale kaip Irmai taip svarbios ir idomios tos vienalytes santuokos. Jau taip dejuoja, kad Ispanijoje jos legalios, o Lietuvos ne. :D Idomu kodel jai tai taip rupi... ;)
Best video
Best video Prieš 15 dienų
Tokia moteris namie kai užrėktų, tai net kaimynas išsigastų :D
Raimundas Jankauskas
Raimundas Jankauskas Prieš 15 dienų
Kas galėtų paneigti,kad ne vienas namų ūkis buvo susirinkęs? Svingerių vakarėlis, išskyrus kelis senolius
Benas Zumaras
Benas Zumaras Prieš 15 dienų
Nu insein
SVIMAZfromD5
SVIMAZfromD5 Prieš 16 dienų
Pykstam del renginių, bet... Pakelkit ranką, kas sedejot ir sąžiningai nelankėt draugų ar šeimos narių :) manau pasijuokim i kumštį ir vasara ateina:)
Linas Šimašius
Linas Šimašius Prieš 14 dienų
Keliu ranką
BrigitaKu
BrigitaKu Prieš 16 dienų
Įdomu tai, kad Evergreen pajudėjo ne tiek dėl žmonių su kastuvėliais ir technikos darbo, bet dėl pilnaties sukelto vandens lygio pakilimo :)
Arturas Strolys
Arturas Strolys Prieš 16 dienų
Taip vedėja pasakė apie vienalytes santuokas toks vaizdas , kad pati nori sudaryti tokia santuoka... Ir apskritai dabar tokia "mada" tokius dalykus skalambinti...
Pastas
Pastas Prieš 16 dienų
Tas atvejis, kai vienalytes santuokos ir idiotiski valstybes tarnautoju sprendimai, zmogui svarbiau, nei kolektyvinis imunitetas pandemijos metu. Irma, buk gera, nesiskiepyk- leisk naturaliai atrankai atlikti savo darba.
ZetKey
ZetKey Prieš 16 dienų
Ką aš manau dėl M.A.M.A? Man 2021-ųjų atlikėjai ir jų muzika nereikalinga. Aš klausausi 90-ųjų muzikos. Tegul tie šiuolaikiniai atlikėjai išmoksta kompaktus on-line pardavinėti, nereikės pergyventi, kad negali koncertų rengti.
R. Ž.
R. Ž. Prieš 16 dienų
Abidna truputį kad stengiesi neprisidėti prie ligoninių užimtumo, kol kiti ieško legalių landų pasitusinti
as
as Prieš 16 dienų
Kas norit i Ispanija pasigaut vienalyty
Chilleris
Chilleris Prieš 16 dienų
Tuoj Nausėda prisikalbės, okupuos Lietuva ir galėsim verkti, kad dėl vieno kvailio išlindo spec pajėgos :)
Mantas Čiulada
Mantas Čiulada Prieš 16 dienų
Sveiki, šitoje situacijoje buvo galima suvaldyti internautų linčo teismą, jeigu policijos pareigūnai būtų sureagavę į daugumos skambučius, pranešimus. Taip pat manau, kad būtų labai realu pasiskelbti laida ir dėvėti veidą ir burną dengiančias priemones ir būtų apsisaugota nuo neigiamu reakcijų :) Tik trumpas priminimas pasiskelbus laida, draudimas dėl veidą ir burną dengiančių priemonių nėra savaime panaikinamas.. Nors kaip supratau dalyviai vienas kitam pretenzijų neturi ir baudų negaus.
Ed Jan
Ed Jan Prieš 16 dienų
6:14 Kiek kartų jums Čiaplinkas gali aiškinti - kaukės nėra panacėja, jos ne saugo nuo viruso. Jos nėra reikalingos daugumoje atvejų, kuriais dabar verčiama jas nešioti. Bet gi, kas klausis epidemiologijos profesoriaus?! Pas mus visuotinė demokratija - dauguma žino geriau! Be to, bet kokia skarelė ar šalikas, kurios užsidėjo sergantis žmogus, jei jie užrišti taip, kad pilnai, be plyšių, uždengia kvėpavimo takus, yra ~80-90% efektyvesne apsauga nuo viruso platinimo, nei tos, neva attestos medicininės kaukės. Nes jos, kaip žinia, praleidžia orą pro visur, kur tik įmanoma sugalvoti. Ir net tiesiogine kryptimi, kaip japonai nufilmavo, nuo čiaudaučio žmogaus seilės skrenda ~1m. Tačiau, matyt, kaukių pardavejai moka įtikinti.
Povilas Varnelis
Povilas Varnelis Prieš 16 dienų
Taigi šitas buvęs sveikatos ministras kurio nenoriu minėt, nes kaip keiksmažodis man, :sakė kad kaukės nereikalingos 😂
Ed Jan
Ed Jan Prieš 16 dienų
Būtų gražu, jei prokuratūra paduotų į teismą dėl renginio. Ir teismą transliuotų tiesioginiame eteryje... o M.A.M.A. surinktų įrodymus, kad iš kelis šimtus dalyvavusių žmonių, po renginio susirgtų tik vienas (kas taip pat įmanoma, jei bendrautų tik du žmonės). Būtų gražus įrodymas kuo verti tie visi mūsų gerovės vyriausybės sugalvoti apribojimai. P.S. tarp kitko, jei pati vyriausybė tvirtina, kad testai neturi jokios praktinės reikšmės, kangi rodo tik informacija, kuri jau kelios dienas yra nebeaktuali, tai kurių velnių tą pati vyriausybė verčia žmonės priverstinai tos testus darytis?
Rimantas Grigaitis
Rimantas Grigaitis Prieš 16 dienų
Idomu, kaip Maskwa i tai ziuri? Na i ta M. A. M. A😊💐🎂🎉 Gi M. A. M. A pavare geriau nei visi rusu oligarhai su savo korupcinem panatkem.
Povilas Varnelis
Povilas Varnelis Prieš 16 dienų
Prie ko čia maskva? O ne Berlynas Paryžius Londonas Vašingtonas Delis ar Šanhajus 🤣🤣🤣
Vytautas Interlimitas
Vytautas Interlimitas Prieš 16 dienų
M.a.m.a nežiūrėjau. Gatvėje balvonų prisižiūriu :D
jonas ponas
jonas ponas Prieš 16 dienų
Hu......polnaja😂
Martynas Galadauskas
Martynas Galadauskas Prieš 16 dienų
Kaip ir tu :D
minj4ever
minj4ever Prieš 16 dienų
Tai, kad eilės „kas pirmesnis“ nėra, nebūtinai yra pozityvas, Irma. Skiepas sandėly arba kanalizacijoj yra blogiausias variantas iš visų.
Tomas K
Tomas K Prieš 16 dienų
Todėl iš tokių savivaldybių reikėtų atimti nepanaudotus skiepus ir atiduoti toms, kuriose prioritetinės grupės skiepijasi. Tam akd efektyviau būtų panaudotos vakcinos.
Milda Rain
Milda Rain Prieš 16 dienų
Dėl skiepų ir Šalčininkų, na... kiek suprantu, ten iš principo nėra norinčių skiepytis, tai jei tos gyvos eilės suveikė kaip VR akcija, gal nėra blogai. O šiaip, tai galėtų paleisti skiepus po 5 eur/vnt. kiekvienam norinčiam su kompensacija pensininkams ir kitiems mažas pajamas gaunantiems. Tada gal neliktų utilizuojamų vakcinų, o visi, kas yra prieš vakcinas, nustotų reikalauti dėmėsio internetuose, kaip juos prievartauja...
Pastas
Pastas Prieš 16 dienų
@Džeris Monmorensis pensinikus galima skiepyti be eiles. Precendentu yra buve vienoje labai baisioje, jau neegzistuojancioje supervalstybeje. Bet zmonija juk nesimoko is savo istorijos, specialistus, kurie sako, kad svarbiausia kuo greiciau sukurti kolektyvinio imuniteto skyda, vercia atsistatydint (gerai dar, kad ant lauzu nedegina, kaip viduramziais per maro pandemija), vakcinas uz kurias permoketa keleriopai del korupcijos, utilizuoja (matyt, kad galetu dar prasukti patikusia schema), o politikai priesinasi karantinui, kurio deka pavyko ne tik pristabdyti kovida, bet ir isvengti kitu sezoniniu epidemiju. Apie koncertus as isvis tyliu- puota maro metu.
Džeris Monmorensis
Džeris Monmorensis Prieš 16 dienų
Gal ir visai nebloga mintis. Tik bijau, kad tokiu atveju nebūtų ne tik užsilikusios vakcinos, bet ir pasiskiepyjusių pensininkų. Paprasčiausiai, jie negalėtų prasibrauti pro jaunimėlį, nusipirkusį vakcinavimą.
Danutė Sebeckytė
Danutė Sebeckytė Prieš 16 dienų
Ką aš manau? Kad yra nelogiška nevairuojančiam žmogui neteikti greitojo covid patikrinimo paslaugų, kai to reikalauja darbovietė. Ne visi šiam Pasauly gali vairuoti ir turi automobilį.
Best video
Best video Prieš 15 dienų
Automobilį gali turėti visi. O vairuot gali, ne visi.
Danutė Sebeckytė
Danutė Sebeckytė Prieš 16 dienų
@TheAliveG Vienur yra, kitur nėra. Vienuose mobiliuose punktuose rašo, kad galima važiuoti su taksi, o kituose rašo, kad negalima. Žodžiu, visai nėra tvarkos.
TheAliveG
TheAliveG Prieš 16 dienų
Bet Juk yra taksi paslaugos teikiamos privačių vežėjų, taip pat ir savivaldybių. Kas trukdo paslaugomis jų pasinaudoti? :)
Povilas Varnelis
Povilas Varnelis Prieš 16 dienų
7:53 aš nuotoliniu būdu noriu pasitikrint
Povilas Varnelis
Povilas Varnelis Prieš 16 dienų
Nuomonė tokia kad kas nori saugosi o kam nerūpi nori socialinio gyvenimo ir ne virtualaus. Užkniso jie su tais draudimais, kodėl nei viena parduotuvė nebuvo uždaryta del viruso, ten tipo neserga niekas? Kas serga nei vieno nepažįstu, b**t kelintos šventės sugadintos? Kalėdos, velykos, praeitos velykos, o rinkimai buvo tai px tie sirgimai?
Chrissie K
Chrissie K Prieš 16 dienų
Um, šiaip tai buvo uždarytos visos ne maisto prekių prieš Kalėdas, ir nemažai iki šiol uždarytų. Sveikinu, kad visi iki vieno jūsų pažįstami tokie sėkmingai sveiki. Arba mažai pažįstamų turite. Mano rate (bendradarbiai ir giminės) sirgo 6. Kokių tėvų kaimynų ar pan neskaičiuoju jau. Mus visus užkniso karantinai, kaukės, ribojimai. Bet čia toks force major, prieš gamtą nepasišakosi, ir nė Nostradamosas nepasakys, kada viskas baigsis. O ką reik daryt ir ko nereik mokomės iš patirčių va čia dabar ir visi, globaliai. Ir nezyskit per daug, dabar nors vakcinos yra, ir miršta ne 1/3 dalis populiacijos (juodasis maras), nei trunka pandemija 10-15 metų (Antonine arba Justinian marai).
Džeris Monmorensis
Džeris Monmorensis Prieš 16 dienų
@Povilas Varnelis Jūs gal apsispręskite prieš komentuojant ir neprieštaraukite pats sau. Tai kažkas jums sugadino visas šventes, tai Jūs vis tiek važinėjate lankyti artimųjų.
Povilas Varnelis
Povilas Varnelis Prieš 16 dienų
@Džeris Monmorensis tai aš galiu pas senelę ir nevažiuot, bet tas ES pinigų savinimasis musų gerovės saskaita, nusibodo, o senelę lankau ne švenčių metu nes nėra kam pasirūpint, tai koks skirtumas kurį savaitgalį pasirūpint ir nuvežti į parduotuvę ar savaitgalį prieš velykas ar per velykas? Per velykas uzkrėsiu, o prieš ir po Velykų neužkrėsiu, absurdas kažkoks, siūlau visiem imt šakes ir eit protestuoti
Džeris Monmorensis
Džeris Monmorensis Prieš 16 dienų
Nesu įsitikinęs, kad pagelbės, bet pamėginkite šiek tiek apsiraminti, įjungti smegenėles ir ramiai pamąstyti, kodėl susidarė tokia situacija. Galbūt pamėginti kažkam (o gal net ir Jūsų senelei) išgelbėti gyvybę Jūsų linksmybių apribojimo sąskaita nėra blogai. Bet žinoma, to suvokimas labai priklauso nuo empatijos lygio.
liatri
liatri Prieš 16 dienų
Ką aš manau? Ogi štai ką. Laikas mums visiems sekti renginių organizatorių ir dalyvių pavyzdžiu ir stipria srove nunešti visus fake pandemijos organizatorius į kanalizaciją. Tikiu, kad yra virusas, tikiu, kad kažkas serga, kažkas netgi miršta (nuo gripo viruso taip pat miršta), bet taikomos priemonės yra neadekvačios viruso pavojingumui.
Chrissie K
Chrissie K Prieš 16 dienų
@liatri hm, is mano gan artimos aplinkos persirgo 6 žmonės, vieni lengviau, pora ne taip ir lengvai, ir liekamieji reiškiniai dar jaučiasi ir po beveik 3 mėn, pvz. Bet nepažįstu asmeniškai nė vieno sergančio tuberkulioze, AIDS ar pasiutlige. Gal va tų ligų nėra tuomet? Tamstos statistikos metodas vadinamas anekdotiniais įrodymais. Nežinau, kodėl taip, nes man tokie paprastai skamba labiau idiotiškai absurdiškai nei juokingai, bet ką ten tuos sociologus supaisysi 🙃
V1lius
V1lius Prieš 16 dienų
@Tamara Chelnokova oho, taip lengvai į pavėsį nusiuntei 😂
Tamara Chelnokova
Tamara Chelnokova Prieš 16 dienų
​@liatri ah, va kame reikalas :) Tamsta vienas tų kurie geriausiai žino kas adekvatu o kas ne. Žaviuosi Jūsų išvadų logiškumu, tikrai nesugalvočiau tokios minčių sekos kokią išdėstėte: „mano artimieji nesusirgo“ -> „pandemija neegzistuoja“ -> „priemonės perteklinės“. Negali gi būti taip kad tamstos artimieji nesusirgo ir nemirė (skirtingai nuo nemažo skaičiau Švedijos piliečių artimųjų) kaip tik dėl taikomų priemonių (kurių Švedija bandė išvengti)? Tokia išvadai padaryti reikėtų tikėti Švedijos ir besiribojančių šalių statistika, bet mes gi žinom kad viskas padirbta?
liatri
liatri Prieš 16 dienų
@Tamara Chelnokova Aš niekur nerašiau, kad covid ar kokios kitos ligos neegzistuoja. Я нигде не писала, что этой болезни нет. Кто то где то болеет. Кто то даже умирает. Мы постоянно сталкиваемся с разными вирусами. И всегда есть риск заболеть и умереть. Принятые меры против коронавируса не адекватные.
Tamara Chelnokova
Tamara Chelnokova Prieš 16 dienų
@liatri hm... tai ne viskas taip paprasta? Neužtenka vien į tamstos giminių ligų istoriją žiūrėti? heh... o aš taip tikėjausi išgirsti džiugią žinią jog daugumos ligų neegzistuoja. Kokių gi dar sąlygų neįvardijote? Drįstu spėti tikrai ne tų kur paisoma gydytojų, mokslininkų ar nukentėjusiųjų nuomonės (taip taip, atsimenam - jie visi susimokę). O! berods žinau - kas gerbiamajam atrodo teisinga tas ir yra tiesa, kokių dar čia pagrindimų galėtų reikėti? Bet tssss, nekalbėkim apie tai ;)
iLTinis
iLTinis Prieš 16 dienų
kur valdzios kritika? del nesusikalbejimu tarpusavy, pateikimu atsiemimu, metymosi, nepastovumo? 100 dienu gi jau praejo, anksciau buvo idomiau, dbr beveik taspats kas per TV tai sekancio epizodo neziuresiu
Povilas Varnelis
Povilas Varnelis Prieš 16 dienų
@Džeris Monmorensis niekam neįdomu kodėl nei vienos maksimos neuždarė dėl viruso? Tiek žmonių praeina ir niekas nepasikeitė, iš vis kur gripas dingo!?
Džeris Monmorensis
Džeris Monmorensis Prieš 16 dienų
Ačiū, kad nežiūrėsite. Tikiuosi, ir tokių nesąmonių nebekomentuosite.
alfa55 alfonsas
alfa55 alfonsas Prieš 16 dienų
KOKIA SVEIKATA ?? testai nulinis reikalas, 3) veiksmingas, kas cia per testas , pieno riebumui gal matuoti, vietinis ar ne ne taip svarbu, svarbiausia kad priklausai skystai masei, be savo teisingos nuomones. ziuriu kokie debilai , darosi testus eina i koncertus , palaiko pasaulio genocido planuotojus , perka testus, kodel durnius neisnaudoti, jie tai puikiai zino, todel taip ir elgiasi.
Tango 666
Tango 666 Prieš 16 dienų
Tai, kad yra kita versija del laivo, sako atsijunge elektros jegaines ir nebegalejo vairuoti
Gintas Kadys
Gintas Kadys Prieš 16 dienų
Pirmas ziuriu, fainos zinios kaip visada.
VALIUS ĄŽUOLAS IR SMEGENŲ KIRMINAI
23:23
deMiko
Peržiūros 104tūkst.
"Холостяк": 4 выпуск
1:33:37
Телеканал ТНТ
Peržiūros 4,6mln
KAS SLEPIASI UŽ LAISVĖS PARTIJOS PROVOKACIJŲ ?
51:11
Nesiaukite vol. 8. - Monika Liu
1:25:04
Nėra ką žiūrėti
Peržiūros 61tūkst.
VALIUS ĄŽUOLAS IR SMEGENŲ KIRMINAI
23:23
deMiko
Peržiūros 104tūkst.
"Холостяк": 4 выпуск
1:33:37
Телеканал ТНТ
Peržiūros 4,6mln
DIGIMART PARDUOTUVĖ
17:12
Mantas Bartuševičius
Peržiūros 253tūkst.
Why Hydrogen Cars Flopped
16:31
Donut Media
Peržiūros 737tūkst.
ATSIKĄSK, PALAIŽYK ARBA NIEKO CHALLENGE
16:39
AntanasJ
Peržiūros 68tūkst.