Tiek žinių: Automobilių mokesčiai | Apgyvendinimo bėdos | Egzaminų rezultatai | Laiškas Nausėdai

  Peržiūros 19,506

LaisvėsTV

Prieš 8 dienų

💡„Laisvės TV” idėją palaiko NordVPN

🤝 Apsilankykite nordvpn.lt/tiekziniu - gaukite papildomą dovaną ir didžiulę nuolaidą perkant 2 metų planą!

---

Ketvirtadienio (liepos 15 d.) „Tiek žinių“ vedėja Irma pasakoja apie planuojamą automobilių taršos mokestį, nesibaigiančias migrantų apgyvendinimo problemas, egzaminų rezultatus ir šimtukininkus bei Macrono laišką Nausėdai.

00:00 Tiek žinių
00:29 Automobilių mokesčio reforma
02:35 Migrantų krizės grimasos
04:25 Po egzaminų ateina rezultatai
06:26 Macrono laiškas Nausėdai
07:58 BLIC naujienos

LAIDOJE NAUDOJAMŲ VIDEO ŠALTINIAI

Delfi
bityl.co/7qf6

BBC
bityl.co/7qnv

France 24 English
lttown.info/baby/o4ughbeLk7Kkha4/vaizdo-ra-as

Facebook/Rita.Miliute
bityl.co/7qnn

✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv


___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTtown SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
ezys3215
ezys3215 Prieš 3 dienas
Nežinau, ar visiems įmanoma gyventi be automobilio, bet tikrai įmanoma gyvent be Baumilos dainų.
I M
I M Prieš 4 dienas
Nesuprantu kodėl taršos mokestis tik automobiliams, kodel ne visoms motorinėms transporto priemonės. Vandens motociklai, jachtos, sunkvežmiai ir t.t. taip pat teršia apminką, o jų motorai daug galingesni tad ir teršia daug daugiau. Visiškai pritarčiau papildomam mokesčiui asmeniui, kuris turi ant savęs užsiregistravęs daugiau nei vieną automobilį, nes pilni daugiabučių namai (šaligatviai, pievelės) apstatyti nenaudojamais arba mažai naudojamais automobiliais. Nemanau, kad vienam asmeniui reikia turėti darbinę, išeiginę, autobusiuką ar šiaip pigiai gavo tai dabar bando pardavinėti ir t.t. Apskritai į taršą reikėtų žiūrėti daug grieščiau ir įstatymų laikymosi užtikrinimas turėtų būti normalus, o ne tik popierinis, nes ES liepia.
DM Histories
DM Histories Prieš 5 dienų
Pagaliai prasidėjo Tiek Žinių penktadieniais:)
Jurgas Bielinis
Jurgas Bielinis Prieš 5 dienų
0:19. Eikei influencinimas. Gal kas žinot kaip lietuviškai tai būtu?
Ovidijus Meskauskas
Ovidijus Meskauskas Prieš 6 dienų
sveiki,jusu charizma super👍
nuagebleu88
nuagebleu88 Prieš 6 dienų
Džiugu dėl auto taršos mokesčių!
Robertas Rb
Robertas Rb Prieš 5 dienų
Ir is kur tokiu kaip tu atsiranda 😄
Marius Plycius
Marius Plycius Prieš 7 dienų
Gyvenu be automobilio 6 metus. Nors teises turiu. Oficialiai zymiai ilgiau.
gediminas stankevicius
gediminas stankevicius Prieš 7 dienų
Nieko gero
Evaldas Jon
Evaldas Jon Prieš 7 dienų
Reikes viena masina hibrida tureti o kita koki V8 ir normaliai;D
Виталий
Виталий Prieš 7 dienų
Aišku kad galima be automobilio, jeigu dirbi iš namų arba gyveni netoli darbo arba patogus susisiekimas su darbo vieta. Daugiau gi gyventojams nieko ir nereikia? Nei prie jūros, nei dar kur nors nuvažiuoti nereikia. Galima ir be poilsio, koncertų, teatrų ir kt. kultūros. Dirbk, paskui namo ir išleisk ką uždirbai komunalkėm ir maistui (nors gal galima ir be maisto gyventi?) . Dabar tai ypač gerai kai +30 važiuoti autobusu/troleibusu be kondicionieriaus :-D Ir butų labai gerai jeigu numirtum iki pensijos tame autobuse/troleibuse.
Karolina Cvirkienė
Karolina Cvirkienė Prieš 7 dienų
patikslinimas.. Baumila mocą vairuoja :) nu čia tarp kitko.
Ivan Makarskij
Ivan Makarskij Prieš 7 dienų
Irmutei labiau tinka garbanoti plaukai 😍😘😉❤️
audrz z
audrz z Prieš 7 dienų
Lietuvos švietimas susimovė visiškai.. wa antikvakseris :D :D :D
ricardas karalev
ricardas karalev Prieš 7 dienų
Jeigu perlipo per tvorą-sieną emigrantas-sienos pažeidėjas iš Baltarusijos pusės,tai reiškia,kad emigrantas Europos sąjungoje neturi jokių teisių! Emigrantas turi legaliu būdu susitvarkyti vizą ir tik tuomet jis įgija teisę atvykti į Europos sąjungą,bet ne per Baltarusiją,o tiesioginiu reisu legaliai!
Pranas HP
Pranas HP Prieš 7 dienų
Buvau už koncervus, bet Gentvilas privertė persigalvoti. Realiai laimės tie kurie prekiauja automobiliais (t.y.verslas ir pirikūpai), o praloš paprasti žmonės. Ir kaip visada visi galvoja apie didmiesčius kur ir viešasis transportas yra pusėtinai geras ir atlyginimų vidurkis yra aukštesnis nei vidurkis... labai erzina, kai taiko standartus vienodus visiems, nors sąlygos skiriasi.
marius jakubonis
marius jakubonis Prieš 7 dienų
Malis dabar atrodo kaip Erasmus+ vakarėlis
lattenoisette
lattenoisette Prieš 7 dienų
geriausias komentaras !
MARK
MARK Prieš 7 dienų
nesamone , turiu du automobilius , vienu isvaziuoju tik savaitgaliai pora valandu ir ziema nevazineju , kitu vazineju kekviena diena , pagal sudina istatyma turesiu moketi uz abu vienodai uz metus ? whoot ?
Justin
Justin Prieš 6 dienų
Aš galiu nusipirkt elektromobilį, 0 čipuotų betmenų ir sakyti, kad važinėju tik su elektromobiliu. Nesakau, kad meluoji, bet aš, asmeniškai, kito sprendimo nematau. Gi nesumontuosi visiems sekiklių.
swoi
swoi Prieš 7 dienų
Irma gerai atrodau 👌
AiPu
AiPu Prieš 7 dienų
Taršos mokestis realiai skaudės benzingalviams, kolecionieriams, kurie turi po kelius automobilius, nors į gatvę su kaikuriomis išvažiuos tik vasaros savaitgaliais, bet už ta malonumą turės mokėt daug daugiau, nei jis bus padaręs žalos gamtai.
ManoChannelTuNelysk
ManoChannelTuNelysk Prieš 7 dienų
Kietosios dalelės greit nusėda ir kenkia labiausiai tik tiems, kas ten pastoviai gyvena t.y. patiems teršiantiems. Europa matuoja savo išmetamą taršą be CO2, todėl pas mus ir didesni skaičiai, nes matuojam, tad EU vidurkis yra pieno riebumas ir lyginti su juom taršos nelogiška. Jau neskaitant, kad jei įvedam taršos mokesčius, tai davai tada elektromobilistai susimoka savo automobilio pagaminimo taršą, nes gerai pažiūrėjus, tenais jopapa. Tesliukai susimokėtų šimtais štukų ir tegul važiuoja tada, jau neskaitant taršos mokesčio už jų krovimo stoteles, nes elektra ten vis tiek iš dujų gaminama ateina, o dujas variklyje degint efektyviau nei konvertuot į elektrą ir tada perdavinėt į stoteles ir mašinas, kurios per sunkios, tad nuvažiuoja mažiau iš tos pačios sukurtos taršos. Visiem kitiem davaice sušaudom daviklius, kad stebėtų mašinos taršą užkūrus variklį ir kiek km nuvažiuoja, tada ir susimokėtų visi už tiek, kiek priteršia. Dabar? Dabar hujlo mujlo gaunasi, nes reti teisingai skaičiuoja, ką reikia skaičiuoti ir už ką susimokėt, po to ir gaunasi, kad teršiantys daugiausiai nesusimoka už tai kiek priteršia, nors kišenės leidžia, o tai, ko jie nesumoka - turi kompensuot tie, kuriems kišenės neleidžia, nes nevagia tiek ir neapknisinėja kitų. Davaice, šaunam mokestį, bet tada ir teisingai mokam. Jei ne - tada Š malūnas.
Karolis Petraitis
Karolis Petraitis Prieš 7 dienų
Nebūtų lietuviai išpizdėję ir vietoj 10m senumo bmw, audi ar merso su minimum 200000+ km ant spidometro nusipirktų kelių metų senumo, mažą ekonomiškă mašinikę ir nebūtų problemos dėl taršos mokesčio.
tytanaaa gg
tytanaaa gg Prieš 7 dienų
As paskaiciavau kad jeigu tuos mokesciu pinigus detume pvz. i oro pajegas tai galetume nusipirkti 16 f 16 naikintuvu bet ne dviraciu takus tiesime
Karolis Povilaitis
Karolis Povilaitis Prieš 7 dienų
Parodykit apie Kauną, kur miesto valdžia ką tik nepranešusi uždarė pagrindinę senamiesčio gatvę su visom kavinėm ir parduotuvėm remontam visai vasarai ir pasiūlė kavinėm pačiom susigalvoti kompensacinį mechanizmą, kuriam žinoma nebus lėšų! Jeigu Kauno verslininkų nepribaigė abu karantinai, tai šitie visą Kauną apimantys ,,Autokaustos” remontai vasaros sezono metu tikrai pribaigs.. Kadangi miestas priklauso Matijošaičiui, o ne konservatoriams, tai ir jokių protestų ir pasipiktinimų nekils..
Kažkas
Kažkas Prieš 7 dienų
Kai darbo vieta už 18 km ir ten nevažiuoja viešasis transportas, norėčiau pažiūrėti kaip baumila vaikščioja
Algimantas Rainys
Algimantas Rainys Prieš 5 dienų
@916 no balls aš mašinos 8 metus nebeturiu, dviratis geriausias variantas. Tik sakau, kad nesvarbu kaip keliauji, 2-4 val. kasdien yra laiko švaistymas. Eiti 2 val. arba minti 2 val. jau radikalu.
916 no balls
916 no balls Prieš 6 dienų
@Algimantas Rainys ta prasme visur zmones ta daro. Dabar Vilniuje per kamscius kiek laiko praleidi rudydamas transporto priomoneje ir tersdamas aplinka? Pasivaiksciotum, gal ten 10-20 minuciu daugiau uztruktu...bet sveika, pigu ir gamtos netersia. Zinoma, yra atveju bla bla bla... Bet nepamirsk, Lietuva pirmauja Europoje [pagal automobiliu kieki vienam zmogui...o turtingi nesate. Taigi, jei tamstai neadekvatu 2 valandas ant sportinio dviracio praleisti per diena...tikrai bus adekvatu valanda automobilyje paputi ir mokesti susimoketi :) Kur problema?
916 no balls
916 no balls Prieš 6 dienų
@discoholic jei susisiekimas sudas, vadinasi ir alga gera. Nenumirsi sumokejes. O jei daznai tenka vaziuoti, vadinasi geras automobilis daug daugiau sutaupyti padetu. Vat, koks minis. Visam pasaulyje zmones gyvena ir isgyvena...tik vat Lietuvoje kazkokios specialios salygos. Tai nuo vakcinu salutiniu poveikiu daugiau nei visame pasaulyje, tai automobiliu kiekis vienam zmogui didziausias Europoje. Gyvenkit pagal isgales.
discoholic
discoholic Prieš 6 dienų
@916 no balls o jei darbas terminale ant magistrales? Kir nei viesasis stoja, nei dviraciu, nei paspirtuku, nei motoroleriu eismas neleidziamas? Nereikia aiskint apie idealias salygas miesto 18 km, buna visokiu situaciju, placiau ziuret truputi reiketu
Algimantas Rainys
Algimantas Rainys Prieš 7 dienų
@916 no balls Nemanau, kad praleisti 2-4 val. per dieną keliaujant yra adekvatu xD
Joris Slavickas
Joris Slavickas Prieš 7 dienų
De**** gvardija ta švietimo ministerija, jei sugebėjau iš Dalios pasiimti pusiau karinį laipsnį būdamas 16 metų ir nėra įmanoma išlaikyti matematikos egzamino tai visa tai tiesiog,, doesn't make sense "
Jedi's garage
Jedi's garage Prieš 7 dienų
Ziuriu laisves tv trigerina viskas kas susije su koncervais ir Landsbergiais :)
Jedi's garage
Jedi's garage Prieš 7 dienų
@Karolis Povilaitis Gerai.
Karolis Povilaitis
Karolis Povilaitis Prieš 7 dienų
Žiūriu Jūsų komentarą ir jis mane trigerina :)
Marius Ukrinas
Marius Ukrinas Prieš 7 dienų
Vakarų Europa šalys moka jau senai auto taršos mokesčiu. O ką Lietuva juk ne Afrika!?
Evaldas Jon
Evaldas Jon Prieš 7 dienų
Vokieciai nemoka
ZetKey
ZetKey Prieš 7 dienų
Mano automobilis ar be taršos mokesčio ar su taršos ir kitais mokesčiais vienodai CO2 išskiria. Jokio skirtumo taršos atžvilgiu. Ar jie nori apsunkinti automobilių pasiekimą kaip narkotikus? Pala, pala... narkotikus juk nori legalizuoti. Žmones ims vežti psichotropinės medžiagos, o ne transportas. Tik ar toli nuvažiuosite? Taip ir matau žmonijos ateitį - guli veganas narkomanas ekologinėje pievoje kolvulsijų tampomas nuo perdozavimo... užtat oras grynas ir gerti tiesiai iš upės galima.
Algimantas Rainys
Algimantas Rainys Prieš 7 dienų
Vilniuje 7 metus gyvenau be automobilio, kaip ir mano pažįstami. Dviračio, viešo transporto ir automobilių nuomos manau pilnai pakanka, kad patogiai gyventume miestuose. Tiesa, neturėjau mažamečių vaikų... Dabar UK gyvenu taip pat.
minj4ever
minj4ever Prieš 7 dienų
Aš ir panašiai, net pas vokiečius eina mieste. Bet už miesto visur problemos
Emerita Minkelyte
Emerita Minkelyte Prieš 7 dienų
Be abejo galima gyventi be automobilio, ypač dideliam mieste, kur net paprasčiau be jo. Bet priklauso kur gyveni ir kokie darbai, ar gyvenimo reikalai, darbo pobūdis. Kai viešas transportas efektyvus ir nebrangus, natūraliai žmonės dažnai renkasi si. Deje ne visada taip yra. Iš esmės visuomeninis transportas turėtų būti ir žalias, (sustainable, circular economy).
Emerita Minkelyte
Emerita Minkelyte Prieš 7 dienų
Ji.. 🙈🙈
Yachi Hata
Yachi Hata Prieš 7 dienų
Įdomu, kaip viskas dabar būtu, jeigu būtu perrinkę Karbauskio gang'ą. Reikėjo ypač daug komplikuotų problemų spręsti, tiek viduj valstybės tiek išorėje. Asmeniškai manau, va tada tai būtu susipriešinimas valstybėje.
Povilas Draugelis
Povilas Draugelis Prieš 7 dienų
galima tiem manau kurie gyvena miestuose o kaip zmones kurie gyvena kaimuose arba vienkiemiuose apie juos nepagalvojo?
The Las
The Las Prieš 7 dienų
@Daiva Narvidaite 5.45 :)
Daiva Narvidaite
Daiva Narvidaite Prieš 7 dienų
Pritariu, bet ir mieste nėra visur lengva gyventi, yra vietų kur viešasis transportas nepatogus, retai važiuoja ar net jo nėra. Pvz. man iki stotelės 30 min pėstute, viso važiavimas iki darbo trunka 1,5 h, kaip manote kelintą val man reiktų keltis, jei darbas prasideda 7.30 h? :DDD
Ed Jan
Ed Jan Prieš 7 dienų
Galima aišku, žiankliai pakelti išlaikusiujų ezaminą %, jei nuleisti kartelę dar labiau, bet mes visi suprantam kokie iš mūsų mokyklų išeina "genijai" jei užtenka atspėti viso labo 15% testo rezultatų.
vytautas panavas
vytautas panavas Prieš 7 dienų
Hipokritų valstybė/valdžia, deklaruoja ambicijas stiprinti regionus, bet labiausia naujais mokesčiais juos ir skalbia. Tikslai gražūs ir sveikintinti, tačiau regionuose mažiausi atlyginimai, prasčiausi keliai (dalis jų pravažiuojami tik vasarą), viešojo transporto iš vis kartais net nėra. 2+2 = kaimų gyventojai perka senesnius, galingesnius automobilius. Ar mokesčiai skatins pirkti naujesniu? Matematika paprasta, mokesti ~100 EUR metamas, "mažiau taršus automobilis", tarkim padrožtas dusteris nuo 4000 EUR. 40 metų gali trinti seną quattro audinę, ar subariką, seną džipą už šituos pinigus.
Adv Draugams
Adv Draugams Prieš 7 dienų
Kas iš to, kad mes ta tarša rūpinamės, kai pagrindinę taršą daro kinai. Kol ribosim tik savo pramonę - kelsim jų ekonomiką.
tytanaaa gg
tytanaaa gg Prieš 7 dienų
Pritariu kol mes gerieciai tol jie vis tiek tersia ir tuos sutaupytus pinigus kisa i armija o mes ant galo durniaus vietoj liekam. Kisk pinigus i ta gamta bet kol nebus mokesciu indams uz plastiko metima i upe tol pokiciu nebus tik mes pralaimesime
Algimantas Rainys
Algimantas Rainys Prieš 7 dienų
Kinai Bitcoin uždraudė, kad elektros nedegintų veltui mineriai
Afgan
Afgan Prieš 7 dienų
Pirma savo kiemą susitvarkykime, tada kalbėkime apie kitus :)
Vytautas Interlimitas
Vytautas Interlimitas Prieš 7 dienų
Su mokesčiu eilini kartą pavarė eilini kartą ne dėl visuomenės, o dėl teigiamų skaičiukų biudžeto eilutėje :(
Magic Creatorrr
Magic Creatorrr Prieš 7 dienų
Dieveniškėm nepatinka, nes per tą kaimą eina kontrabandos didžiuliai srautai, žinoma jog jie nenori dėmesio :D
ricardas karalev
ricardas karalev Prieš 7 dienų
Kadangi žmogus (pvz iš Irako ar Kurdistano ar Irano ar Sirijos ar Afganistano) būdamas savo šalyje neįgijo legalios Europos sąjungos vizos tiesiogiai atvykti į Europos sąjungą,bet ne per Baltarusiją kaip dabar tai jie daro nelegaliu būdu,tuomet jis lipdamas per tvorą-sieną turi būti laikomas nusikaltėliu ir jokių teisių ne tik,kad neįgija,bet ir nieko nenusipelno!
Best video
Best video Prieš 7 dienų
Negali but, kad keliauja kontrabanda. Taigi siena yra saugi :o
vytautas panavas
vytautas panavas Prieš 7 dienų
ten geriausia vieta įkurti pabėgelių stovyklas, tvoros reiktų tik 3km, ir be ES pagalbos išsiverstumėm
Faustas 420
Faustas 420 Prieš 7 dienų
tikrai įmanoma, mokestis ir man ne prie širdies, bet visgi, tikrai įmanoma gyventi be automobilio
Gintaras Gircius
Gintaras Gircius Prieš 7 dienų
@Vytautas Balčiūnas aš mieste gyvenu, iki darbo 17,5km į vieną pusę. Su autobusu pirmyn atgal 3h kelio, su mašina valanda. Skirtumas akivaizdus
Vytautas Balčiūnas
Vytautas Balčiūnas Prieš 7 dienų
Mieste gal,kaime kur autobusai reciau vaziuoja,arba vienkiemy aūle,niekaip
Kristijonas Raibuzis
Kristijonas Raibuzis Prieš 7 dienų
Dėl egzaminų viskas super😀😀😀 išskyrus lietuvių, bet gal kažkaip išgyvensiu 😄😄😄😄
Kristijonas Raibuzis
Kristijonas Raibuzis Prieš 6 dienų
@Jaunius dėl stojamojo tai viskas super jaučiu tikrai įstosiu ten kur noriu
Jaunius
Jaunius Prieš 7 dienų
Dėl tų egzaminų tai nesvarbu kiek ten gauni, labiau rūpi konkursinį balą pakankamai aukštą surinkti, jog pretenduotum į nemokamą vietą :D
Ernestas Kybartas
Ernestas Kybartas Prieš 7 dienų
@Gintaras Gircius o tu kur matiai jog aš aiskinciau ? Čia uk turiu daug draugu kurie ir vėliau be manęs atvykę yra . Ir baigė aukštas o ta kalba tik dėl 3 mil žmonių ? Kaip kitur reikalauja kituos kalbos . Tuo pačioi Lietuvoje reikia kitu kalbu .
Gintaras Gircius
Gintaras Gircius Prieš 7 dienų
@Ernestas Kybartas keistas tu žmogus, jei nuo 12 metų gyveni Anglijoj tai aišku tau nebesvarbi ta lietuvių kalba. Tai kam čia aiškint Lietuvoj gyvenantiems ir čia mokslus baigiantiems ir greičiausiai čia ateitį kursiantiems.
Ernestas Kybartas
Ernestas Kybartas Prieš 7 dienų
@Gintaras Gircius užtenka kiek moku . Aš jau nuo 12 metu uk ir man čia ta lt nelabai reikalinga . Ir toi eu nuvažiuoti į spain ar kitas šalis niekam neįdomi ta lt kalba anglu moki ir super . A ten dar draskytis Mokytis egzaminus laikyti 🤔kam ? Tik dėl savęs !? Tai laiko gaišimas ….
Mindaugas Kucer
Mindaugas Kucer Prieš 7 dienų
Baumila pristato naujus mokesčius? Wtf? Jis seimo narys ar ministras? 😀😀😀pažiūrėkite kaip ministerio Gentvilų atžalos akutės blizga 🤩 kaži kaip su Grigeo sekasi?
LooKingG00d
LooKingG00d Prieš 7 dienų
Daug geriau nei vakar 👍 Maziau to maivymosi
Armonautas Laisvinamasis
Armonautas Laisvinamasis Prieš 7 dienų
Lenkija šiuo metu kelia labai gerą klausimą, ar šalies įstatymai yra aukščiau Europos sąjungos ir ar Europos sąjungos nerinkti atstovai gali diktuoti kaip turi elgtis visuomenės rinkti valdžios atstovai šalyje. Jei Europos sąjungos vadovybė ir teisė yra aukščiau, tuomet kas yra Lenkija? Suvereni valstybė ar čia kaip sovietų sąjungoj, tyliai būk, neprieštarauk ir mėgaukis parama.
Lukas Žukauskas
Lukas Žukauskas Prieš 6 dienų
@Julius good to know
Julius
Julius Prieš 7 dienų
Nesijaudink, aš už EU ir mažumų teises. Tiesiog tikrinu ribas.
tytanaaa gg
tytanaaa gg Prieš 7 dienų
Pritariu
Lukas Žukauskas
Lukas Žukauskas Prieš 7 dienų
@Julius kiek kremlius moka ?
Julius
Julius Prieš 7 dienų
Jei žmonės priklausytų valstybei, tai būtų galima galvoti apie kažkokią kompensaciją dėl darbo jėgos nutekėjimo ar sakyti, kad Lietuva išlaiko EU. Bet žmonės yra nepriklausomi, todėl tai nėra mainai tarp EU ir kažkokios valstybės. Rinkos sąlygomis rytų šalys tiesiog pralaimėtų, todėl EU užsiima labdara. Juk gi galėtų tiesiog atverti sienas ir daugiau nieko nedaryti.
tytanaaa gg
tytanaaa gg Prieš 7 dienų
Lgbt=laisves tv
Antanas Stan
Antanas Stan Prieš 7 dienų
cia tik laiko klausimas buvo, kada ives nauja kasmetini mokesti uz automobiliu tarsa. Realiai jo reikejo. Pacukai su trilitriniais dyzeliniais bmw bei tiesiu ismetimu be katalizatoriaus dabar verks kamputyje :)))
Niume
Niume Prieš 7 dienų
Tiesus išmetimas niekur nedings
Lukas Žukauskas
Lukas Žukauskas Prieš 7 dienų
@tytanaaa gg kurį visi kvėpuojam
tytanaaa gg
tytanaaa gg Prieš 7 dienų
Mokesciai uz orą
Billie Eilish - NDA (Official Music Video)
3:37
BillieEilishVEVO
Peržiūros 21mln
ЯАVЬ & Gruppa Skryptonite - Beregom (360)
4:47
Gruppa Skryptonite
Peržiūros 5mln
Billie Eilish - NDA (Official Music Video)
3:37
BillieEilishVEVO
Peržiūros 21mln
„Kitokie pasikalbėjimai“ su Gabrieliumi Landsbergiu
2:17:33
Kitokie pasikalbėjimai
Peržiūros 105tūkst.
2Kvėpavimas - Vienuolika raidžių
3:15
2Kvėpavimas
Peržiūros 221tūkst.