Jaunųjų žurnalistų akademija | Ką valgysime 2050-aisiais?

  Peržiūros 1,159

LaisvėsTV

Prieš 23 dienas

„Jaunųjų žurnalistų akademija“ - Laisvės Media Group projektas, kurio metu moksleiviai iš visos Lietuvos mokėsi iš Laisvės TV žurnalistų, susipažino su žurnalisto profesija ne tik iš teorinės pusės, bet ir praktinių užduočių metu.
Finalinė akademijos studentų užduotis - video reportažai jų pasirinktomis temomis, kuriems platformą suteikia Laisvės TV kanalas.

Austėja Dumčiūtė | Ką valgysime 2050-aisiais?

Prognozuojama, jog 2050 metais žmonių populiacija pasieks 10 mlrd. gyventojų. Ką darysime, kai reikės išmaitinti 2,3 mlrd. daugiau burnų ir nebeturėsime maisto auginimui skirto ploto?
Kaip atrodys maistas ateityje? Ar tikrą mėsą keis mesa, užauginta laboratorijoje, o juodą duoną - duona iš svirplių miltų?


✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją? Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTtown SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Bardon
Bardon Prieš 5 dienų
Įdomu koks bus skonis... Bet šiaip keista jog yra sakoma jog MUM reikės prisitaikyti prie didėjančios populacijos, nes visoje europoje populiacija mažėja, tad manyčiau, jog taikytis labiau reikės regionams kur populiacija auga.
prison9865
prison9865 Prieš 21 dieną
istikruju gera tema
Julius
Julius Prieš 22 dienas
Ta pačia tema siūlau pasidomėti Perfect Day Foods. Tie žmonės gamina pieną be karvių pagalbos. Pieno fermentacijai iš augalų jie naudoja gen. mod. mieles su karvių genais. Ir čia aš nekalbu apie migdolų ar sojų pieną, kur susmulkinta žaliava maišoma su vandeniu. Dėl technologijos panašumo į tą, naudojamą alaus gamyboje, tokią pieno gamyklą būtų galima vadinti pieno bravoru. Skaičiau, kad jau eksperimentuoja ir su kiaušinių gamyba nesinaudojant vištomis. Žodžiu, laukia įdomūs laikai, ir dar viena etinė problema bus išspręsta grynai technologiškai.
Gabre
Gabre Prieš 22 dienas
Labai įdomus temos pasirinkimas!
Justinas Surgelis
Justinas Surgelis Prieš 22 dienas
100g Svirplių - 60-70g baltymų :O . Čia ateities kultūristų svajonė :D . Toks kiekis prilygsta 300g. Vištienos krūtinėlės arba 10-12 kiaušinių.
Julius
Julius Prieš 22 dienas
Laukiu nesulaukiu, kada mėsos skyriuj galėsiu nusipirkti svirplienos faršo kotletams ir karbonadams.
Armonautas Laisvinamasis
Armonautas Laisvinamasis Prieš 22 dienas
Kai padvigubės žmonių, padvigubės veganų ir vegetarų. Mėsą kaip valgiau taip valgysiu ir man nerūpi kiek gyvūnų dėl to bus papjauta ar aplamai kur jie auginti, kol aktyvistai rėkaus, mėgausiuos sultingos mėsos skoniu. Dėl vištų kiaušinių, specialiai ieškau tų kurie nelaisvėje ir narvuose laikomų vištų, kad aktyvistus panervinti, nes tokie kiaušiniai dar ir pigesni. Gyvenu skaniai, pigiai ir mėgaujuosi, o jūs graužkit lapus :D
JETSKI WAX PRANK!! 🤣 - #Shorts
0:44
Julius Dein
Peržiūros 212mln
8 KAMBARYS - Kaitra
2:42
8 KAMBARYS
Peržiūros 192tūkst.
2Kvėpavimas - Vienuolika raidžių
3:15
2Kvėpavimas
Peržiūros 221tūkst.
MAN-GO - Gyvenime sekas (Official video 2021)
3:20
Grupė MAN-GO
Peržiūros 237tūkst.