Jaunųjų žurnalistų akademija | Lukašenka VS Nepriklausoma Baltarusijos žiniasklaida

  Peržiūros 2,796

LaisvėsTV

Prieš 22 dienas

„Jaunųjų žurnalistų akademija“ - Laisvės Media Group projektas, kurio metu moksleiviai iš visos Lietuvos mokėsi iš Laisvės TV žurnalistų, susipažino su žurnalisto profesija ne tik iš teorinės pusės, bet ir praktinių užduočių metu.
Finalinė akademijos studentų užduotis - video reportažai jų pasirinktomis temomis, kuriems platformą suteikia Laisvės TV kanalas.

Jonė Ostrauskaitė | Lukašenka VS Nepriklausoma Baltarusijos žiniasklaida

Po neįtikėtino lėktuvo užgrobimo Minske, viso pasaulio dėmėsys vėl nukrypo į Baltarusiją. Pokalbyje su Maksimu Milta, Europos humanitarinio universiteto komunikacijos vadovu, aptariamos šio įvykio priežastys ir pasėkmės, taip pat apžvelgiama demokratijos vertybėms prieštaraujanti Lukašenkos kova su nepriklausoma Baltarusijos žiniasklaida.


✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją? Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTtown SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
DM Histories
DM Histories Prieš 20 dienų
Bet ar jums gaila keliu eurų normaliam mikrofonui? Nes viskas girdėjosi kaip iš ******.
Tom Sureman
Tom Sureman Prieš 21 dieną
Nuostabu! (mažas techninis pastebėjomas - labai norisi mikrofono, kad nebūtų aido, manau puikiai tiktų nors ausinių mikrofonas) :)
Ed Jan
Ed Jan Prieš 21 dieną
Nepainiokite žodžių reikšmės - pats žodis "protestas" reiškia pasipriešinimą, t.y. - panaudoti vienokią ar kitokią jėga, sudaryti tam tikrą spaudimą ir priversti valdžią pakeisti savo veiksmus. Čia esminis žodis - priversti. Ir tai nėra prašymas, o būtent - jėgos panaudojimas. Tad, protestas apriori negali būti taikus. Kitas dalykas - protestas gali neginkluotas, pvz. - atsisakymas išeiti į darbą, arba - kelių blokavimas, arba - atsisakymas nutilti ir skirstytis. Bet tai veikia tik iki tol, kol ABI PUSĖS nenaudoja fizinės jėgos. Kai valdžia panaudoja fizinę jėgą, protestas tiesiog privalo atitinkamai apsiginkluoti. Kitaip jis bus tiesiog užčiautas per jėgą, kaip ir atsitiko Baltarusijoje. Tačiau, čia yra dar vienas svarbus momentas - adekvatumas. Jei tave muša lazda, tau apsiginti, jei tu esi minioje, irgi užteks lazdos ar panašių dalykų. Peiliai, ar šaunamasis ginklas būtų per daug. Ir abi pusės tą supranta ir beveik visuose protestuose tuo laikosi. Tad, žodis "taikus" dažnai naudojamas perkeltinė prasme ir reiškia - nenaudojant šaunamųjų ginklų. O tai, kai žmonės tvarkingai stovi ant šaligatvio ir netrukdo valdžiai toliau veikti - tai nėra protestas. Maksimum - tai nepasitenkinimo demonstracija, tačiau pabrėžtinai taiki, lyg žmonės sakytų - šiaip, mums nepatinka, bet mes su viskuo sutinkam ir paklusim bet kokiam Jūsų didenybės sprendimui. ...O kai žmonės lipa ant suolų, numuovus avalinę - tai netgi ne demonstracija. Tai tik smalsuoliai nutarė paspoksuoti kas vyksta. P.S. Ir dar vienas dalykas - protesto legitimumas nustatomas ne pagal ginklavimosi laipsnį, ir net ne pagal tai, kiek įstatymų yra pažeista. Jei reikia žmonės gali panaudoti ir sunkiaja artilerija diktatoriui sunaikinti, ir tai bus pakankamai legitimu, jei šie žmonės tikrai atstovauja daugumą. Daugumos interesų atstovavimas - tai vienintelis legitimumo kriterijus, kas liečia masinius judėjimus. To tarpų valdžios legitimumas - atvirkščiai, priklauso ne nuo daugumos nuomonės, o tik nuo tuo ar buvo laikomasi įstatymo raidės.
Gabre
Gabre Prieš 21 dieną
Kaip žavu, kad jauni žmonės domisi politika
Armonautas Laisvinamasis
Armonautas Laisvinamasis Prieš 21 dieną
Kuo mes į rytus lendam, tuo daugiau bėdos, pirma sanatorijos Belorus paralyžuotos 300 lietuvių darbo vietos, dabar trašų importas sustabdomas tai brangs simboliškai, 1/3 krovinių netekimas kartu su pajamomis į biudžetą, ir vyšnaitė ant torto - pabėgėlių banga. Sakyčiau mes patys šovėm sau į koją. Prieš duodant antausį reikėjo manau pasiruošti ir paskaičiuoti kokios pasėkmės bus mums patiems, tuomet pasiruošti visam tam ir tik tada kirsti iš peties, jei jau tas tikrai reikalinga.
GoodGuy GoldHand
GoodGuy GoldHand Prieš 20 dienų
Pritariu. Mūsų juk neliečia situacija Baltarusijoje. Lietuva bando vaizduoti "taikdarį", bet dėja tas vaizdavimas trenkia mums per, ir taip jau nedidelį, biudžetą.
my dream came true.
11:33
Jake Paul
Peržiūros 746tūkst.
Dubai. A trip to the riches. Big Episode.
44:20
Антон Птушкин
Peržiūros 25mln
ЯАVЬ & Gruppa Skryptonite - Beregom (360)
4:47
Gruppa Skryptonite
Peržiūros 5mln
my dream came true.
11:33
Jake Paul
Peržiūros 746tūkst.
Купил BMW M5 со штрафстоянки
17:20
Чердак
Peržiūros 734tūkst.