Vyriausioji Lietuvos Komisija | (Ne)komunikacija | Pyktis dėl karantino | Vakcinacija || Kovas

  Peržiūros 17,280

LaisvėsTV

Prieš 13 dienų

Baigėsi dar vienas mėnuo ir Vyriausioji Lietuvos komisija - Andrius Tapinas, Aidas Puklevičius, Birutė Davidonytė, Dovydas Pancerovas - susėdo aptarti praėjusių įvykių ir kovo aktualijų Lietuvoje.
Diskusijoje kolegos aptaria užstrigusią Vyriausybės žadėtą vakcinavimo komunikacijos kampaniją, nuvargusią visuomenės psichinę sveikatą ir žadamą Šeimų gynimo maršą. Taip pat nepamirštas džiugesys dėl gyvūnų gerovės įstatymo pataisų, nuostaba dėl genocido tyrimų centro direktoriaus ir spalvotų perėjų.
00:00 Vyriausioji Lietuvos Komisija
01:06 Užblokuotas Sueco kanalas
02:06 Komunikacija ir vakcinavimas
11:28 Karantinas ir pratęsti ribojimai
22:55 Didysis šeimos gynimo maršas
28:43 Neapykantos kalba ir pataisos
43:40 Gyvūnų gerovės įstatymo pataisos
46:49 Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro direktorius
48:56 Perėjos dažymas
Su Jumis mes galime daugiau!
Skirkite savo 1,2% VšĮ „Laisvės TV“: remiu.laisves.tv
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #VLK
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTtown SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Vygintas
Vygintas Prieš 7 dienų
Izraelio pavyzdys - į darbą įleidžiami tik pasiskiepijus arba kas antrą dieną su neigiamu testu. Šalies lygio skiepijimosi skatinimas buvo paskelbus apie barų/restoranų/klubų/prekybos centrų atidarymą ir įleidimą tik su žaliu pasu. Eilės nusidriekė skiepytis tą pačią dieną. Šiuo metu viskas jau atidaryta ir kitą savaitę planuoja kaukių dėvėjimo panaikinimą lauke.
Rima Šantarienė
Rima Šantarienė Prieš 5 dienų
Izraely vis dar privalomos kaukės lauke? 🤔
Topperis
Topperis Prieš 9 dienų
Ooo the office fonas, originalus pasirinkimas
Donatas Budvytis
Donatas Budvytis Prieš 9 dienų
Už ką balsavo visi šarikovai kurie dabar piktinasi savo išrinktaisiais?
Donatas Budvytis
Donatas Budvytis Prieš 9 dienų
"Vyriausia Lietuvos komisija" - kas čia per Švonderizmas...
Ona Milkintaite
Ona Milkintaite Prieš 9 dienų
negaliu daugiau žiūrėti, visiškas liūdesys, tampot tas pačias temas kaip pastipusias kates, kai jau kelias savaites jau apie tai šnekama, lyg tos diskusijos atras kažką naujo, juo labiau, tos kalbos irgi nemažina įtampų nei pykčio, tai koks jų tikslas?
Ona Milkintaite
Ona Milkintaite Prieš 9 dienų
kai neturi dėl ko pasiskųsti, pavaryk dėl komunikacijos, visada pataikysi, nepralošiamas reikalas
Valdemaras Butkus
Valdemaras Butkus Prieš 10 dienų
Kodėl Lietuvoje yra masiškai pažeidinėjamas formacijos įstatymas? Reklama vaistams yra uždrausta, o Lietuvoje, pradedant pirmais valstybės asmenimis, pilnu tempu vyksta reklama ir agitacija? Kada bus nubausti pažeidėjai?
Jomajo o
Jomajo o Prieš 11 dienų
Bredяtina
DomceShots
DomceShots Prieš 11 dienų
Birutė ir Dovydas kitą kartą turėti rėkti laidoje, tikrai būtų įdomu paklausyti, čia prarastas šansas :D
Ričardas Audickas
Ričardas Audickas Prieš 11 dienų
.,
Virginija K
Virginija K Prieš 12 dienų
o, jau verkiat ir jūs....mirk iš juoko.....nenumirsit gal , jei dar pasedėsit namuose kokį mėnesiuką...buvo ir blogesnių laikų....tik Aidui Puklevičiui dar galva nesusisuko:)....šaunuolis Aidas...!....paverkit....sako palengėja....:)
Žaneta Tendziagolskytė
Žaneta Tendziagolskytė Prieš 12 dienų
Žalias pasas išspręstų skiepijamosi problemą.
Rasa Kairienė
Rasa Kairienė Prieš 11 dienų
Žaneta, ar tikrai manote, kad skiepai ir pasas išspręs dabar susiklosčiusias problemas?
Birute K
Birute K Prieš 12 dienų
Prieš porą dienų sužinojau, kad mirė nuo covid labai puikus žmogus, tiksliau, moteris. Ir visos tos kalbos, kad jau netveria be kavos puodelio bare, varo iš proto.
Birute K
Birute K Prieš 11 dienų
@Rasa Kairienė Jūs visa tai paaiškinkite jos dviem vaikams ir vyrui
Rasa Kairienė
Rasa Kairienė Prieš 11 dienų
Birute, o ar ta Jūsų puiki moteris buvo nemirtinga ir turėjo amžinai gyventi? Pagal Jus, visi mes iki coronos buvom nemirtingi, o dabar tik skiepai beišgelbės, nes tada "atgausim" nemirtingumą, o kol nepasiskiepijom - šiukštu, iš namų net nosies nekiškim! Ar Jums tikrai taip viskas ir atrodo? Žinoma, užuojauta dėl nesavalaikės mirties, bet kiek dar jaunesnių žmonių miršta? Sirgau ta corona, nesu jauna, bet galiu tvirtinti - nėra mirtinas tas virusas, aišku, bjaurokas, tikrai dusino, gydytis reikia, nelaukt kol komplikuosis, bet tik ne taip elgtis, kaip dabar yra daroma. Ir ką toliau žadate daryti - skiepinėtis kas pusę metų? Jau "didieji mokslo protai" pradėjo kalbėti, kad netrukus reikės skiepo norint atstatyti nuo vakcinų išderintą imunitetą. Ir tokie dalykai Jūsų iš proto nevaro?
JasumasuDarmy
JasumasuDarmy Prieš 12 dienų
Gal galite išsijungti telefonų garsą kai įrašinėjate laidą? Žiauriai nervina girdėt notification'us.
Lady Hi
Lady Hi Prieš 9 dienų
Kai neturi zalio supratimo, kokia milziniska itaka daro tinkama komunkkacija, tai ir nematai problemu.
Svajūnas Klemantavičius
Svajūnas Klemantavičius Prieš 12 dienų
Sklindantys žinučių garsai labai gadina šios laidos atmosferą (kaip ja girdi/mato žiūrovas). Tai tarsi sako jog man ši laida (dalyvavimas joje) yra "kaip nueit nusimyžt". DĖMESIO NUKREIPIMAS KITUR YRA NEPAGARBA TAM (GAL LABIAU TIEMS) KAS YRA ČIA. Ir jei glušius to nesupranta to dabar, tai supras jis ir kiti vėliau (kai bus per vįlu ką nors padaryti/pataisyti).
IT
IT Prieš 12 dienų
Kodėl sakot reikes įtikinėti skiepytis, daryti reklamos kompanijas (kurios šeip jau pagal farmacijos įstatymą yra net ne leidžiamos ir kurių kainos nesveikos, geriau tais pinigais remtų nukentėjusius verslus) ?? Gero daikto įsiūlynėti nereikia. O ir žmonės ne kvaili... Nėra jokios siaučiančios siaubingos pandemijos kad veržtųsi eksperimentinei vakcinai..
Vaidas Junkaris
Vaidas Junkaris Prieš 12 dienų
Ar tas pilietis su akinukais , kur dirbo LR URM Vienos ambasadoje ir kazino valdiškus pinigėlius pralošė ir buvo teisiamas ? Specialistas geras propogandos. Mačiau jau žmonoms galvas Lietuvoje pjausto.
Virginijus Mapping
Virginijus Mapping Prieš 12 dienų
vatnykams patarinėjat, kaip perlipt 5%? Nu gerai
Virginijus Mapping
Virginijus Mapping Prieš 12 dienų
Nežinau kada gausiu skiepą, bet žalias pasas galėtų būt, kad ir šiandien, man negaila
Ed Jan
Ed Jan Prieš 12 dienų
36:50 Birutė, kurstymas ir kalba - tai yra skirtingos sąvokos, kurias nereikia maišyti. O tai, kad yra labai mažai bylų už kurstymą, tik pabrėžia, kad daugumoje atveju, išsiaiškinus tariamo nusikaltimo aplinkybes, matoma, kad nėra pakankamo pagrindo bausti žmogų. O jei priimti administracinė atsakomybė, bus atvirkščiai - nieks net nepradės aiškintis, ar pažeidimas vertas baudos, ar ne. Jei yra bent vienas formalus požymis, gausi baudą ir viskas. Pareigūno žodis taps įstatymu. Klasikinė policininku valstybė!
Sees
Sees Prieš 12 dienų
Draudimai yra blogai, bet ar mes "daauugom" iki savireguliacijos? Nuo kada pas mus pagerejo skillsai - empatijos, altruizmo, labdaringumo etc. Gal yra kokio statistikos studijos ? Viskas aplinkui gereja, žmones tampa labiau adekvatus - bet bullinimas Internete jau nebera problema? Faktas, kad baudos - tai pats primitiviausias ir papraščiausias kontroles budas. RIba turi buti, klausimas KADA ir KAS / kiek ja peržengus reiktu - "bausti". P.S. Stipriesiems kurie tiksliai žyno, kaip galima gyntis - aptarineti silpnuosius gana paprasta.
Ed Jan
Ed Jan Prieš 12 dienų
Pilnai pritariu - kompanijos dėl vakcinacijos truko. Bet dar dar labiau erzina, kad truksta aiškios informacijos apie tai kas vyksta, kokie yra planai (ir būtinai su paaiškinimais kodėl reikia vieno ar kito veiksmo). Kas nors žino bent tokius elementarius domenys - koks yra vakcinų pristatymo grafikas? Panašu kad ši "gerovės vyriausybė" laiko žmonės visiškais avinais, kurios saugiau laikyti uždarytus tvarte, priverstinai plauti kanopas, kai kur nors išeina ir atidžiai sekti kur kam galima eiti.
Rasa Kairienė
Rasa Kairienė Prieš 11 dienų
@Ed Jan Dėkoju už dėmesį!
Ed Jan
Ed Jan Prieš 11 dienų
@Rasa Kairienė Apie ką jus?? Prie ko čia - savo galva? Valdžia tam ir rinkomė, kad šie žmonės centralizuotai surinktų informaciją, pritrauktų kompetitingus ekspertus, kad ją įvertintų ir pateiktų visuomenei. Ir aš turių pilną teisė reikalauti iš valdžios, kad jie savo darbą atliktų ir visą aktualią informaciją pateiktų. (O kitus savo minčių proveržius, gal pasilaikykite kokiam pakvaišėlių būreliui! Kur žmonės su folijos kepurėlėmis)
Rasa Kairienė
Rasa Kairienė Prieš 11 dienų
Ed Jan, galvoti reikia savo galva, tam ji ir duota, o ne tikėtis išmintingų valdžios sprendimų vertybių krizės metu, (kaip sakė nueinantis granbankininkas Vasiliauskas (juk autoritetas - šitiek pasiekęs, tokią karjerą padaręs!!!), "moralė - ne šių laikų dimensija". Ar Jums neaišku, kad visuose lygmenyse apstu amoralaus elgesio?. Bet gal Jūs tikite, kad vakcinos viską išspręs?
Ed Jan
Ed Jan Prieš 12 dienų
@Alfreda Zabulyte Kur tu ten įžiūrėjai žodį "valstybė", pone?? (nueina, burzgėdamas sau po nosimi - kaip man patinka tokie komentatoriai, kurie iš visos pastraipos tesugeba suprasti 1 žodį...)
Alfreda Zabulyte
Alfreda Zabulyte Prieš 12 dienų
Gerovės valstybė prezidento ir nereikia melo pone
Tomas Kavaliauskas
Tomas Kavaliauskas Prieš 12 dienų
Kaip nusibodo šitas covid spektaklis... Apie nieką daugiau atrodo nėra pakalbėti. Nuo alkoholio ir cigarečių daugiau žmonių numiršta, bet lentynos parduotuvėse net lūžta, bet niekam neįdomu. Dabar numirė keli žmonės nuo viruso ir visi eina iš proto. Kas nori, tie lai skiepijasi, kam versti tuos kurie nenori. Logiškai tam kuris pasiskiepys jau pavojaus nėra, tai kokios bėdos. Išpūstas burbulas vien tam, kad paprastam žmogeliui numaut paskutines kelnes, o valdžia ir tam tikras verslas eilinį kartą pasipelnytų,
Rasa Kairienė
Rasa Kairienė Prieš 11 dienų
@Vida B Vida, bet ar Jūs pati matėte ir galite už kiekvieną iš tų 5 tūkst.mirusių garantuoti, jog mirė būtent nuo covido? Ir gal dar tikite, kad vakcinos išgelbės ir viskas grįš į senas vėžes? O šventas naivume! Jie, matai, visokias zarazas leis, (pati sirgau tuo covidu ir tvirtinu, jog tai tikrai dirbtinai sukurtas virusas) mus badys, mūsų sąskaita lobs visokios farmakogigantės, (gal dar tikite jų skaidrumu? tai kodėl astrazeneca staiga pavadinimą keitė? juk mėto pėdas ar ne?)o mes mat tikėsim šviesiu rytojumi. Pergyvenau sovietmetį ir liudiju - tokių dalykų, kas vyksta dabar, nė sapnuoti nesapnavome. Tad Jums linkiu - nepraraskite budrumo ir neskubėkite pasikliauti vilkais avinėlių kailiuose...
Tomas Kavaliauskas
Tomas Kavaliauskas Prieš 12 dienų
@Vida B Tai čia daug? Manau toks skaičius visai nevertas tiek dėmesio.
Vida B
Vida B Prieš 12 dienų
Nuo covid 19 mirė 5 192 žmonės.
Diana Oler
Diana Oler Prieš 12 dienų
vel virkauja. sunku pasedet namie mat. neisprotesit.
Austynas
Austynas Prieš 12 dienų
O gal reiktų statistikos, kiek is teigiamo testo rezultatų žmonių turi simptomus?
Ed Jan
Ed Jan Prieš 12 dienų
Senai žinoma ta statistika. 30% teigiamų rezultatų yra melagingi. Tik Lietuvoje valdžia kažkodėl viską, kas liečia kovida, paverčia valstybinė paslaptimi.
Austynas
Austynas Prieš 12 dienų
O tai skiepai ne pusę metų galioja? Ar rugsėjį nereikės vėl skiepytis?
Rasa Kairienė
Rasa Kairienė Prieš 11 dienų
Austynai, čia tik pradžia, reikės skiepinėtis be galo - tapsim narkomanais.
Auridas Franckevičius
Auridas Franckevičius Prieš 12 dienų
Ne
Tomas Leleika
Tomas Leleika Prieš 12 dienų
Man iš Vokietijos siuntinėlis jau 2 savaites važiuoja. Suecas kaltas... :(
Klaidas Praninskas
Klaidas Praninskas Prieš 13 dienų
Vau, gegužės 15 Orlausko koncas 15 k. žiūrovų... O tai kultūrnamių su 30 zombių nebeužtenka? Frontmenas tvoju mat.
Vidas M
Vidas M Prieš 13 dienų
Kodėl nepastebėjot nuostabios paramos verslui,kur pamėtė po 500€ ????
minj4ever
minj4ever Prieš 12 dienų
@Yes No kritikos trūksta dar, bet pagal tavo komentarą nežiūrėjai
ZetKey
ZetKey Prieš 13 dienų
Ar pagal laisvės partijos "žodžio nelaisvės pataisas" rasizmo, nacizmo niekintojai irgi būtų baudžiami, nes niekina rasizmą ir fašizmą?
Vika Matuzaitė
Vika Matuzaitė Prieš 13 dienų
Nu , kaip jūs galit šnekėt apie neapykantos kalbą per savo gebėjimą priimt kritiką ar heitą, kai patys socialiai sėdit ant savo privilegijuotų šiknų ir nė velnio nesuvokiat, ką reiškia būt nuolatinėj priespaudoj (išankstinių nuostatų, diskriminacijos ir sisteminės priespaudos lygmenyse - remiantis basic kritine teorija). Toks jausmas, kad Birutė vienintelė turi bent kiek bendro suvokimo apie žmogaus teisių perspektyvą į neapykantos kalbą (pati būdama vienintelė moteris šitam susirinkime). Eilinį kartą ekspertiškai kalbama apie pažeidžiamų grupių patirtis, neklausiant pačių pažeidžiamų grupių atstovų...
AE7
AE7 Prieš 13 dienų
pukleviciau,nusikabink trumpo zenkliuka,plz
KAS SLEPIASI UŽ LAISVĖS PARTIJOS PROVOKACIJŲ ?
51:11
Why Hydrogen Cars Flopped
16:31
Donut Media
Peržiūros 737tūkst.
2Kvėpavimas - Prancūziškas bučinys
3:14
2Kvėpavimas
Peržiūros 282tūkst.
#ŽalgirisOnAir #41 Lukas Lekavičius
1:10:06
BC Zalgiris Kaunas
Peržiūros 17tūkst.
Norway 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
1:00:56
Новый AUDI e-tron GT. Tesla отдыхает?!
1:07:50
InfoCar: тест-драйвы авто
Peržiūros 494tūkst.
TIESIOG KITAIP 2021.02.13 VILTIS DAR YRA...
1:19:13
KiTaipTV
Peržiūros 26tūkst.
Mokslo sriuba: apie laivų projektavimą
15:51
Mokslo sriuba
Peržiūros 6tūkst.
Why Hydrogen Cars Flopped
16:31
Donut Media
Peržiūros 737tūkst.
2Kvėpavimas - Prancūziškas bučinys
3:14
2Kvėpavimas
Peržiūros 282tūkst.
Россия перебрасывает армии | ГЛАВНОЕ | 13.04.21
23:53
My Thoughts on Reality Shifting
9:48
TheOdd1sOut
Peržiūros 8mln
Stanionis vs Dulorme HIGHLIGHTS: April 10, 2021 | PBC on SHOWTIME
1:58
Premier Boxing Champions
Peržiūros 120tūkst.
Mi 11 Ultra Review - Xiaomi just KILLED Samsung!?
16:55
Jumping from 128,000 Feet!
6:12
Beast Reacts
Peržiūros 6mln