Dėl imigrantų išnaudojimo susirūpinę ministrai vardija priemones, kurių imsis || Tyrimo komentaras

  Peržiūros 24,503

LaisvėsTV

Prieš 17 dienų

Po „Laisvės TV“ tyrimo „Fūrų vergai“ - Birutės Davidonytės pokalbis su socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene ir susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu.
Laidoje ministrai papasakojo, kokių pokyčių planuoja transporto sektoriuje: grynųjų pinigų, nemokamų atostogų apribojimas, pokyčiai, susiję su dienpinigiais, privalomas dokumentų vertimas į darbuotojams suprantamą kalbą.
Tyrimas „Fūrų vergai“: lttown.info/baby/1aOlrauBt5d0cHg/vaizdo-ra-as
Su Jumis mes galime daugiau!
Skirkite savo 1,2% VšĮ „Laisvės TV“: laisves.tv/remiu/
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#DoBiTyrimas #FūrųVergai #LaisvesTV
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTtown SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Amber Twix
Amber Twix Prieš dieną
Zinau, kad nemadinga taip sakyti, bet tokia kapitalo esme-'sukurti' pridetine verte, o todel ir igyti kapitala, paimant is tu, kurie kuria verte per socialiai nustatyta darba ir laika. Tai galima padaryti ivariais budas, vienas is ju, kaip kazkas megsta sakyti 'permetant' finansine nasta arba baudziant finansinem nuobaudom darbininkus. Arba tiesiog vagiant, kaip atvejis su kuru perpilimu isvengiant mokesciu. Uzsienyje yra panasiai, nors spaudimas didesnis del isvystytos pilietines visuomenes institutu, Anglija ne isimtis. Tik taip kapitalas veikia. Neturekite iliuziju, kad tai tik pavieniai atvejai. Klausymas yra, kiek pilietine visuomene (kaip siu zurnalistu pavyzdys rodo) gali paspausti valstybe (valdzios institucijas) uzdeti tam tikra apynasri i kapitala orientuotui verslui (is esmes bet kokiam dideliam verslui, korporacijoms ir pan.). Sunku tai daryti, nes pinigai kalba, perka, paperka, pastato savo zmones, seime ir kitose institucijose. Kiek pilietine visuomene yra pajegi atsverti kapitalo diktuojama tvarka-tai pilietinio samoningumo klausymas.Gerai matyti zurnalistus prisidedancius prie skaidrinimo. Tai permanentinis procesas.
Jevgenij V
Jevgenij V Prieš 9 dienų
Idomu kaip ilgai ir kiek metu ministrai ir atitinkamos institucijos spręs šita klausimą ?!
Vigis Toreva
Vigis Toreva Prieš 10 dienų
Viskas labai greitai pasikeistų,jeigu būtų įvesta darbo apmokėjimo sistema ,tokia kaip yra vakarų Europos šalyse,t.y. valandinis dieninis ir naktinis apmokėjimas ir priedai už praleistas naktis vilkiko kabinoje . Atlyginimai turi būti pervedami į vairuotojo kortelę,nepriklausomai ,at vairuotojas grįžęs į Lietuvą ,ar jis vis dar komandiruotėje . Visą kitą ,tai yra tik pilstymas iš tuščio į kiaurą ,nes tą problema tęsiasi ne dieną ,ne savaitei ir ne mėnesį , o metų metus . Tiesiog panaikinti dienpinigius ir padaryti valandinį darbo apmokėjimą už praleistas valandas vilkike ir kad mokesčiai būtų nuskaičiuojami nuo visos sumos . Transporto įmonės jaučiasi nebaudžiami ,nes už nemažai jų stovi politikai ,kurie atstovauja ši verslą,o iš kitos pusės nusikalstamas pasaulis ir tų įmonių savininkai jaučiasi nebaudźiami. Tiesiog akyvaizdi korupcijos grandinė. Kad verslininkai grasina perkelti verslus į užsienį ,tai yra blefas ir ne kas daugiau ,nes kitose šalyse mokesčius taip pat reiks mokėti ,o dėl darbuotojų iśnaudojimo ,ten valdžią žiūri kur kas griežćiau . Be to ten už tokį lietuvišką atlyginimą vokietis ,belgas ,olandas ,ar danas ,... tikrai neis dirbti . Padarytumėte tvarką transporto sektoriuje ,tai daug tautieçiu sugrįžtų iš emigracijos ir pradėtų dirbti Lietuvoje ir mokesčiai būtų skaidriai mokami ,kurie papildytų biudžetą ir ekonomikos lygis pradėtų augti .
Antanas M.
Antanas M. Prieš dieną
Mes,bratka,jau nesulauksim... Be to,is to,kad nera kreipiamasi i Europos institucijas,sprendziu,kad ne pokyciai cia ir svarbu. Tiesiog biudzetas ir Sodra noretu giliau i vairuotoju kisene...
Namu Statyba
Namu Statyba Prieš 11 dienų
Tokios sudmales gyvenime neesu girdejes. Tipinis biurokratas, nieko net nesiruosia keist
Raimis Dauksa
Raimis Dauksa Prieš 11 dienų
Ministrai bus susirūpinę iki verslininkų vizito pas juos. Verslininkai yra ir politikų darbdaviai, todėl ministrai darys kas jiems bus liepta. Aišku pablevyzgos dėl akių apie darbuotojų teises. Bet tuo viskas ir pasibaigs. Verslininkai buvo ir bus prie visų valdžių, o ministrai, reiškinys laikinas ir nuperkamas
Alex Gonzalez
Alex Gonzalez Prieš 11 dienų
Moka kapeikas LT,del to ir pabegom i užsieni.o rusakalbiam aišku gerai,jiem čia dideli pinigai,Chocholai pasijaucia kaip milijonieriai.
Alex Gonzalez
Alex Gonzalez Prieš 11 dienų
Nusišneka ta moteriške,darbo inspekcija eina už Logistika o ne už vaira.kiek buvo kreiptasi i juos,nieko nepadeda.
Antanas M.
Antanas M. Prieš 12 dienų
Pirmiausia keisti darbo laiko apskaitos sistema! Zmogus dirba daugiau nei 2 etatu valandas,o finise - lieka be trecdalio darbo stazo! Jau nekalbant apie 1,65 MMA iki mokesciu,uz tuos 2+ etatus.
Karolis Tautkus
Karolis Tautkus Prieš 14 dienų
Dizlaikus turbut deda darbdaviai🤔
Stanislovas Guščius
Stanislovas Guščius Prieš 14 dienų
Monika Navickiene graži moteris ir protinga ministrė, manau, tvarką padarys. Tie furininkų vergvaldžiai turi atsakyti už savo cinizmą, apgavystes, išnaudojimą, dokumentų klastojimą ir kitus pažeidimus "na vsiu katušku". Juk šitie išgamos nesupranta, kad Lietuvos reputaciją žlugdo ir pjauna šaką ant kurios sėdi.
Maja Losinskaja
Maja Losinskaja Prieš 14 dienų
O ištikruju imonės taip leidžią sau elgtis su darbuotojais vien dėl to kad yra įstatymuose spraga. Būtu normalus įstatymai tokie kaip: pingis pervedimas į saskaitą, darbo sutartis abiejom kalbom. Didžiausios baudos įmonei už kiekviena (ne darbo laiku) nuvaziuota kilometra, kai vairuotojui priklauso poilsis. Turetu normalias GPS sistemas tokios kaip SAMSARA. Darbuotojai butu teisiškai agpinti. Mokėtu padoru atlyginimą.
Maja Losinskaja
Maja Losinskaja Prieš 14 dienų
"Sako: Sunku pritraukti darbuotoju." Mokėdami 700-1000/mėn už 12h darbo diena? Nu tikrai labai įdomu kodėl sunku pritraukti darbuotojus, gal todėl kad niemanoma pragyventi už tokią algą.
Maja Losinskaja
Maja Losinskaja Prieš 12 dienų
@Antanas M. čia kalba eina ne apie fūristo o apskritai apie žmonių pritraukima, kaip pvz Lietuvos paštas.
Antanas M.
Antanas M. Prieš 12 dienų
Furisto darbo diena 13 ir 15 valandu. 3 kartus po 13 ir 3 po 15 per savaite.
Laimutė boruzele
Laimutė boruzele Prieš 14 dienų
Ach tie politikai, ministrai moka pakalbėti. Jie sako, kad reikia keisti tvarką, kad pagerėtų situacija, bet metai iš metų realių veiksmų nesiima. Jie tik globoja, remia tuos didžiuosius verslinnkus-drakonus, kad tik, Dieve gink, jie nenukentėtų. Pristeigta visokiausių kontrolės institucijų, bet jos taip pat nepilnai atlieka savo darbą. Taip darbuotojas ir lieka išnaudojamas ir neapgintas
Mantas Misius
Mantas Misius Prieš 15 dienų
Ministrai tai lavonai kazkokie,nemato ir nenori matyti vergoves transporto imonese,kokius 1000€ uzdirba vairuotojai i rankas,prie ko dienpinigiai?ziurek kiek uzdirba ir nuo kiek sumokami mokesciai ,o tai=400€!!!
Rimvydas j.
Rimvydas j. Prieš 15 dienų
Iš ministrų kalbos,susidaro įspūdis,kad jie neturi valios kažką keisti. O,sprendimas paprastas. Uždrausti mažinti dienpinigius ir mokėjimus grynais. Viskas. Visas,šitas bardakas,baigtūsi tą pačią minutę.
x x
x x Prieš 15 dienų
Nera kas dirbtu? O tai kiek bedarbiu Lietuvoje? O tai gal moket nenori padoraus atlyginimo ? Kas gali eiti dirbti uz 1000€ toki atsakinga darba, ukranieciai, rusai tik. ISVADA GRUSTI JUOS LAUK TUOS TRECIO PASAULIO DARBUOTOJU
HAYATOlucky
HAYATOlucky Prieš 15 dienų
Ką čia jie išvis šneka? Emigrantai, tai aiskinkitės tą klausimą, dėl ko čia tik imigrantai dirba? Kur lietuviai.. Kodėl jie dingo??? Ką tas ministras čia šneka irgi visiškai vėjus, svarbus sektorius tai darbuotojai kurie ir neša visa ta pelną nusispjaut. Ką jis čia šneka apie tuos tachografus? Ar normalu dirbt šitokias valandas kiekvieną dieną už minimumą? Kur valandinis... Tiesiog kažkas reklama daros, nes apie savo piliečius niekam čia neįdomu...
Antanas M.
Antanas M. Prieš 15 dienų
Kabotazas atima darba is vietiniu vezeju! O vilkikas tersia tiek pat,kur nevaziuotu. Juk negrizdamas i Lietuva,jis vazines ten,o ne stoves! Vairuotojams reikia ne viesbuciu,o pakeles serviso ir geros komplektacijos kabinu,o ne "aldi variantu". Ministre,jus - ne savo kedeje,jei to nezinote!
Antanas M.
Antanas M. Prieš 15 dienų
Ministre! Jus seniai paleido nepagydyta!? Vezejai lietuviu nepriima! UT virs 30 tukstanciu kvalifikuotu bedarbiu vairuotoju! Ir nurodykite kita tokia sali,kur vairuotojas uzdirba vos 1,3 MMA! Ir nuo kada dienpinigiai atlyginimas!? Von is kreslo,tamsuoli ir melagi!
Antanas M.
Antanas M. Prieš 15 dienų
Ministre! Tai - ne pazeidimai! Tai - ypac sunkus nusikaltimai itin dideliu mastu,asocijuotoje grupeje!
Diana Ziniakaitė
Diana Ziniakaitė Prieš 15 dienų
O ką parodo žurnalistės pasakymas: "Apyvartos padvigubėjo, o pelnai išliko stabilūs"? Dvigubai daugiau operacijų atliko, dvigubai daugiau dirbo, o gavo tą patį pelną? Tai ar čia pagerėjimas transporto sektoriuje? Trūksta rodiklių, kad būtų galima kažką konstatuoti.
Kasmirs Nera
Kasmirs Nera Prieš 15 dienų
As buciau uz tai kad visi atsiskaitymai turi buti banko pavedimais, bet su viena salyga, kad bankai panaikintu savo monopolinius mokescius visoms piniginems operacijoms.
Vaidas Černiauskas
Vaidas Černiauskas Prieš 15 dienų
Labai gerai!!!! Ir dar dienpinigiu mokėjima sutvarkyt! Nes moka ir žaiďžia kaip nori tuo nuo50% iki100%
Globalizmas - Keiksmažodis
Globalizmas - Keiksmažodis Prieš 15 dienų
Idomi ministro reakcija. Arba jis apsimeta, kad nezinojo esamos situacijos arba rimtai nezinojo, kad tai vyksta, nezinau, kas blogiau
M
M Prieš 16 dienų
Pagaliau kažkas kalba politikoje protingiau.. Logiškai mastant, dabar kai gryni vagiami iš darbuotojų ir įmonių, tai jokios naudos Lietuvai su šimtais tūkstančių darbuotojų. Geriau liks mažiau įmonių, su vienu šimtu tūkstančių darbuotojų, bet suneš į biudžetą žymiai daugiau pinigų. Ir nuo algų mokesčiai bus sumokami ir pelno mokestis bus nepalyginamai didesnis sumokėtas. Nes dabar kiek bekištų į kišenes, turtingiausias ligistikos vadovas nesugebėjo nuslėpti visų pinigų ir turto turi už 750 mln :D Tai kiek dar seifuose milijonų :)
Antanas M.
Antanas M. Prieš 15 dienų
Seniau buvo deklaraves 1,3 mlrd,taigi - nuskurdo! :-D Na ir "issinuomoti" svetur darbuotojai,cia nei moka mokescius,nei mokes.
Gintaras64
Gintaras64 Prieš 16 dienų
Lrt parašė straipsnį, kad seimas įregistravo pakeitimą dėl algos mokėjimo tik pavedimu, rašė ir apie transporto sektoriu, bet nepaminėjo, kad ten yra vergovė ir dėl to siūlytas šis įstatymo pakeitimas.
The Youth Company
The Youth Company Prieš 16 dienų
Darbo skundai turėtų visada by default tikėti darbuotojais (sulyginant galią), kol darbdavys neįrodytų savo nekaltumo.
Anonymous
Anonymous Prieš 16 dienų
Dovydai, prieš sekantį tyrimą apie statybų sektorių, paklausinėk ministrų politikierių ir kitų pažadukų ar nemato jie problemų? ką daro dėl to? ir koks tiksliai planas. Apgailėtinai atrodo tie amžini pažadai "dabar jau tikrai viska sutvarkyt"...
JackTheRocky
JackTheRocky Prieš 16 dienų
17:12 rinkoje gal ir gerai, bet patiems darbuotojams tai nelabai... :
Vilija Purlytė
Vilija Purlytė Prieš 16 dienų
Kol nepanaikins istatymo del 50% dienpinigiu nieko nepakeis
Antanas M.
Antanas M. Prieš 15 dienų
Butent! Ministras,kai komandiruoteje - tikrai ne 50% dienpinigiu gauna. O dar ir nakvynpinigiu iki 600 nakciai.
Aurelijus P.
Aurelijus P. Prieš 16 dienų
Nepriiminėkit į darbą lietuvių, tik tadžikus. Lietuviai tegul užsiima prasmingesne veikla. Čia yra senų pilvotų tinginių darbas, belarusų, rusų, ukrų, viduriniosios Azijos ir panašiai. O lietuvius visus atleiskit velniop. Reik kitokios darbo jėgos Lietuvoje uz 700eur pardavėjų ir panašiai. Bus win win - darbuotojams nebereikės verkt, o kartu bus priversti ir peržiūrėt savo kvalifikacija - gal į kokį stalių, dailidę, langininką ir panašiai, o gal kas nors ir programuotoju pataps.
Tomás de Torquemada
Tomás de Torquemada Prieš 16 dienų
kad lietuvos pileciai isnauduojami Ministrui nerupi
Karolis Packevičius
Karolis Packevičius Prieš 16 dienų
1kablis2 :D
Arunas Dfg
Arunas Dfg Prieš 16 dienų
Po 30 metu nepriklausomybes, laikas butu judeti didesniais zingsniais i prieki,o ne mazais zingsniukais
Ramunas Valancius
Ramunas Valancius Prieš 16 dienų
Negaliu ziureti 🙈kosmonautai, ministras nieko nezinau🙀, darbo apsauga zmogus is belgijos pescias pareina ir viskas gerai🤯 Baikit apsimetinet, problema reikia spresti one bulsitinti.
Alma Butkienė
Alma Butkienė Prieš 16 dienų
Galima drąsiai teigti, kad Lietuvos darbdaviai patys šykščiausi,skupiausi ir amžinai verkiantys, pinigų neturintys....Šitas nenoras mokėti darbuotojams yra apraizgęs visą LIETUVĄ..., fūrų vairuotojai tai tik vienas iš darbo sektorių.
hellion605
hellion605 Prieš 15 dienų
Palangos viarslinykams irgi kiekvieni metai yra “patys blogiausi”. nieko naujo, banalu, mažiau reik klausyt pasakaičių.
Same Main
Same Main Prieš 15 dienų
Visur tas pats.
koksmanareikals
koksmanareikals Prieš 16 dienų
Pritariu
Salvijus Markaitis
Salvijus Markaitis Prieš 16 dienų
20 metu ,praejo kalba lyg butu is medzio iskrite ...
Sharunas Verseckas
Sharunas Verseckas Prieš 15 dienų
iki sitos vyriausybes visos praejusios buvo komunistai, tai taip ir gavos turbut, kad nejudejo nieks.
Salvijus Markaitis
Salvijus Markaitis Prieš 16 dienų
netoleruosi nedirbsi !
Girteka Logistics
Girteka Logistics Prieš 16 dienų
Džiugu girdėti konstruktyvias diskusijas darbuotojų sąlygų gerinimo klausimais. Norime tik pakartoti, jog mūsų įmonėse esame visiškai atsisakę atsiskaitymų su vairuotojais grynaisiais pinigais ir visi atskaitymai yra vykdomi tik pavedimu. Taip pat darbuotojų patogumui darbo sutartys ir kiti svarbūs dokumentai yra pateikiami jiems suprantama kalba (ne tik lietuvių, jei reikalinga).
Vaidas Černiauskas
Vaidas Černiauskas Prieš 9 dienų
GirtetekA blogiu blogis.... Mausto darbuotojus ir apeidinėja Lietuvos ir eufopos ystatymus!!!
Rimgaudas Marcikonis
Rimgaudas Marcikonis Prieš 16 dienų
Girteka,kada man atiduosite 800 euru uz kura????:D zinau,kad vadybininkai neteisetai nuskaiciuotus pinigus meta i vadinama apsciaka pas jus ,paskui pasidalinate visi :D
Donatas Adomaitis
Donatas Adomaitis Prieš 16 dienų
Išsigimėlių įmonė iškomunikavo apie save vieša realybės neatitinkantį mėšlą. Verslininkai ir politikai šitos šalies jūs esat srutos kostiumuose
Aurelijus P.
Aurelijus P. Prieš 16 dienų
Siūlau Girtekai nebepriiminėt lietuvių. Mums labai trūksta betonuotoju, pastolių surinkinėtojų, pardavėjo, krovikų ir taip toliau. Būtų didelis ačiū.
13en 13en
13en 13en Prieš 16 dienų
Net širdį suspaudė toks nuoširdumas.
Gintautas Mikšta
Gintautas Mikšta Prieš 16 dienų
Jūs pradžioj lietuvių išnaudojimu tiek Lietuvoj,tiek Europos Sąjungos valstybėse pasirūpinkit...
Simona Kersyte
Simona Kersyte Prieš 16 dienų
Darbo sutartis anglų ir rusų kalbomis darbuotojui būtų galimybė suprasti kokį dokumentą pasirašo.
Antanas M.
Antanas M. Prieš 15 dienų
Sutartis tipine,nieks su niekuo nesitaria ir su mumis. Sutinki su viskuo - arba eini ant triju raidziu.
Tomas Dambrauskas
Tomas Dambrauskas Prieš 16 dienų
"vieną kablis 2 procento" ... you my man bro :D
stanislovas sabaliauskas
stanislovas sabaliauskas Prieš 16 dienų
Svarbeusei reikia emigrantam padeti, savi niekur nedings tuoliau vergaus kitur..
Mindaugas Kucer
Mindaugas Kucer Prieš 16 dienų
Ministras slanga apsimet... sako 1000e I rankas vidutinis ir nepalaiko kabotazo...tai bleat isileidi lietuvius I rinka mokancius 2x 3x mazesnius atlyginimus ir nukonkuruotu vietinius.
Rokas Skeivys
Rokas Skeivys Prieš 16 dienų
Labai gerai, kad darote tokį "Follow up". Labai.
darka darka
darka darka Prieš 5 dienų
Tamsta O ką reiškia follow up??? Čia susireikšminusių kalba pagal naujus naratyvus,opinijas,algoritmus🤔
Egidijus Mickevicius
Egidijus Mickevicius Prieš 16 dienų
Lietuva išsiskiria ir debiliška tolerancija, reikia panaikinti lietuviška kalba, kad visi kiti galetu dokumentus tvarkyti kitomis kalbomis, galima pastatyti kam tas mums lietuviškumas sunaikinkim ir bus galima bliauti valio...
Dainius Zadoroznas
Dainius Zadoroznas Prieš 16 dienų
@Tomas Dambrauskas Tai vat kada pakels algas lietuvis gris namo ir kitu valstybiu dirbt. Ura daug zmoniu norinciu gristi bet betvarke didele
Mindaugas Kucer
Mindaugas Kucer Prieš 16 dienų
Bet niekas nesneka apie lietuvius vairuotojus.. kazi kodel nenorima grazinti ju I rinka? Nereiktu slavisku kalbu
Tomas Dambrauskas
Tomas Dambrauskas Prieš 16 dienų
Normaliose įmonėse darbo sutartis pateikiama vietine kalba (Lietuvoje -> LT) ir Anglų kalba (supranta beveik visi pasaulyje). Tikriausiai dar ilgai truks, kol transporto sektorius turės "Normalių" įmonių. PS. Kadangi lietuva netoli Rusijos "makes sense" turėti dar vieną kopiją Rusų kalba (visgi didžioji dalis vairuotojų atvyksta dirbti iš slaviškų kraštų). Atsiprašau už žargoną.
Fujina
Fujina Prieš 16 dienų
o kam panaikinti?
Egis Gudzas
Egis Gudzas Prieš 16 dienų
Ka tie ministrai veike iki šiol... jau 2021 .
petras v
petras v Prieš 15 dienų
@Captain Pacoloco tarkim praeiti ministrai
Povilas Kairiūkštis
Povilas Kairiūkštis Prieš 16 dienų
Na kai valdžioje buvo socdemai tai nieko nuostabaus, kad pro pirštus žiūrėta į tokias situacijas nes gan puikiai visies žinoma, kad Linava ir Socdemai puikius santykius palaiko, dėl praeitos kadensijos ministerijos tik spelioti belieka ...
Captain Pacoloco
Captain Pacoloco Prieš 16 dienų
Jie ministrai nepilnus pusę metų :DDD
Simona Kersyte
Simona Kersyte Prieš 16 dienų
Atostogavo 😂
Ged0
Ged0 Prieš 16 dienų
nekreipe demesio kol nepajudino
Tomas gintas
Tomas gintas Prieš 16 dienų
Anglija trecia salis , net Aglijoje sutartis yra Lietuviu kalba :-)
jonas Grinevičius
jonas Grinevičius Prieš 16 dienų
Griežtai uždrausti grynaisiais atsiskaitymui.Kokia gėda Lietuvai dėl išnaudojimo.Baisu koki žiaurūs mūsų verslininkai.
Amber Twix
Amber Twix Prieš dieną
Jonai, ne tik musu. Gyvenu uzsienyje, is esmes, viskas tas pat. Mes kuriame mitus, kad Lietuva atsilikusi, korumpuota...deja, taip yra visur, kiek maciau ar pastebejau.
Remigijus Danielaitis
Remigijus Danielaitis Prieš 7 dienų
Kaip galima uždrausti grynuosius? Ką mano Konstitucinis teismas?
Duke Zaiden
Duke Zaiden Prieš 12 dienų
@Terrence Blaze Damn! Took roughly 20 minutes but it worked!!
Terrence Blaze
Terrence Blaze Prieš 14 dienų
dont know if anyone gives a shit but in less than 15 minutes I hacked my girl friends Instagram password using InstaPlekt. Find it on google :)
Tomas gintas
Tomas gintas Prieš 16 dienų
Kokie te patikrinimai gauna vokiuka ir nera pazeidimu. Panaikinkite grynus pinigus ir viskas pasibaiks
Kasmirs Nera
Kasmirs Nera Prieš 15 dienų
bet bankai turi panaikint mokescius visoms piniginems operacijoms.
Salvijus Markaitis
Salvijus Markaitis Prieš 16 dienų
niekas nepasibaigs
Rokas Kyb
Rokas Kyb Prieš 16 dienų
Būtent
aesthetic priest
aesthetic priest Prieš 16 dienų
paskutini karta buvau taip anksti kai dar lietuvius samdydavo i furistus
Aurelijus Mačieža
Aurelijus Mačieža Prieš 16 dienų
Sitas sektorius yra iteisintas organizuotas nusikalstamumas
R7Z
R7Z Prieš 16 dienų
Taip greit įsijungiau, kad net nespėjau į furą įlipti
Егор Крид - (Не)идеальна
2:40
Егор Крид
Peržiūros 3,7mln
KAIP VALDOMAS PASAULIS?
1:07:28
Respublikos TV
Peržiūros 51tūkst.
Brangiausias drifto bolidas LTU: kaina siekia 100k
18:34
Gazas Dugnas TV
Peržiūros 46tūkst.
Егор Крид - (Не)идеальна
2:40
Егор Крид
Peržiūros 3,7mln
Starship | SN15 | High-Altitude Flight Test
16:05
KOMENTARAI IR ASMENINIŲ ŽINUČIŲ PERLIUKAI
8:12
BABELIS ep.1
1:45:54
Mantas Bartuševičius
Peržiūros 258tūkst.